TTahta Analiz

MPARK

KarşılaştırSağlık

MLP Saglik Hizmetleri A.S.

385,75 ₺
+%0,26 bugün
Dönem getirisi +%16,19
Piyasa Değeri73,7 Mr ₺
Firma Değeri86,9 Mr ₺
F/K11,07
PD/DD1,68
FD/FAVÖK4,33
Net Kâr (12 ay)6,7 Mr ₺
Özkaynaklar43,8 Mr ₺
52 hafta düşük: 308,00yüksek: 495,00

Değerleme

F/K
11,07
PD/DD
1,68
FD/FAVÖK
4,33
PD/Satışlar
1,10
Temettü Verimi
%0,0
Serbest Nakit Akışı Verimi
%6,0

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%15,2
Aktif Kârlılığı
%7,0
Brüt Kâr Marjı
%27,8
FAVÖK Marjı
%30,0
Faaliyet Kâr Marjı
%17,6
Net Kâr Marjı
%10,0

Büyüme

Hasılat Büyümesi
+%6,65
Net Kâr Büyümesi
-%0,12
Yıllık Getiri
+%16,19

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
0,49
Net Borç/FAVÖK
0,66
Cari Oran
0,84
Net Borç
13,3 Mr

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
Dönen Varlıklar23.34821.87525.23319.94319.29813.81514.64411.448
Nakit ve Nakit Benzerleri8.2565.9819.4697.8468.7863.6153.5703.392
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar00000000
Ticari Alacaklar11.27612.24611.5728.4537.6267.6587.9675.831
Stoklar1.0231.1391.3071.0051.1249021.314973
Duran Varlıklar71.95668.06171.56753.19246.54542.35347.25732.129
Maddi Duran Varlıklar17.80916.91617.69812.84310.2728.78610.1606.626
Kullanım Hakkı Varlıkları21.59920.84621.69217.37416.15415.43816.45910.389
Maddi Olmayan Duran Varlıklar20.57219.21820.19912.71310.77710.14412.0378.851
Toplam Varlıklar95.30489.93696.80073.13665.84356.16861.90143.577
Kısa Vadeli Yükümlülükler27.82418.31719.58912.52312.33414.03717.25013.143
Uzun Vadeli Yükümlülükler21.10129.39734.03326.86623.77514.91213.8479.229
Toplam Yükümlülükler48.92547.71553.62239.38836.10928.94931.09722.371
Finansal Borçlar21.50621.09423.55120.05817.58510.55510.4577.168
Net Borç13.25015.11314.08212.2128.7986.9406.8873.777
Ana Ortaklık Özkaynakları43.82840.00841.01632.18028.47526.11529.61720.507
Azınlık Payları2.5522.2142.1611.5671.2601.1041.187699
Toplam Özkaynaklar46.37942.22243.17733.74729.73527.21930.80421.205
Ödenmiş Sermaye191191191191191191191208

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

MLP Saglik Hizmetleri A.S. provides healthcare services in Turkey and internationally. It provides treatment, laboratory, and hospital services, as well as trades in medical products. The company was formerly known as Medical Park. MLP Saglik Hizmetleri A.S. was founded in 1993 and is based in Istanbul, Turkey.

Sektör: Medical Care FacilitiesMerkez: IstanbulÇalışan: 14.635www.mlpcare.com