TTahta Analiz

LILAK

KarşılaştırTüketici (Temel)

Lila Kagit Sanayi Ve Ticaret A.S.

18,21 ₺
-%2,36 bugün
Sermaye artırımı: Bedelsiz %200 · SPK başvurusu
Dönem getirisi -%36,99
Piyasa Değeri10,7 Mr ₺
Firma Değeri6,9 Mr ₺
F/K14,73
PD/DD0,55
FD/FAVÖK2,85
Net Kâr (12 ay)729,6 Mn ₺
Özkaynaklar19,6 Mr ₺
52 hafta düşük: 18,21yüksek: 41,96

Değerleme

F/K
14,73
PD/DD
0,55
FD/FAVÖK
2,85
PD/Satışlar
0,71
Temettü Verimi
%8,2
Serbest Nakit Akışı Verimi
%16,6

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%3,7
Aktif Kârlılığı
%2,8
Brüt Kâr Marjı
%27,9
FAVÖK Marjı
%16,0
Faaliyet Kâr Marjı
%10,7
Net Kâr Marjı
%4,8

Büyüme

Hasılat Büyümesi
-%10,73
Net Kâr Büyümesi
-%81,67
Yıllık Getiri
-%36,99

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
0,11
Net Borç/FAVÖK
-1,58
Cari Oran
3,31
Net Borç
-3,8 Mr

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/92026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/12
Dönen Varlıklar14.06014.29411.42713.61210.12010.71310.46412.935
Nakit ve Nakit Benzerleri6.0537.0545.6057.0674.2924.6064.7787.345
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar5085022663072882417177
Ticari Alacaklar3.6483.7913.3823.7252.7532.8742.9023.206
Stoklar2.6422.2411.6552.0422.3062.2661.9112.033
Duran Varlıklar11.63710.5569.71510.2977.7906.9936.3337.513
Maddi Duran Varlıklar10.8349.4218.3169.1427.0716.4585.9407.212
Kullanım Hakkı Varlıkları161170148190119134122170
Maddi Olmayan Duran Varlıklar7268657548443742
Toplam Varlıklar25.69724.84921.14223.91017.91017.70616.79720.448
Kısa Vadeli Yükümlülükler4.2494.5763.1432.3101.8633.1224.1253.653
Uzun Vadeli Yükümlülükler1.8081.7571.1821.4277407124801.232
Toplam Yükümlülükler6.0576.3334.3253.7382.6023.8344.6054.885
Finansal Borçlar2.2122.1151.2192.1421.2491.3361.9413.108
Net Borç-3.841-4.939-4.385-4.925-3.043-3.270-2.838-4.236
Ana Ortaklık Özkaynakları19.64118.51616.81720.17215.30813.87212.19215.563
Azınlık Payları00000000
Toplam Özkaynaklar19.64118.51616.81720.17215.30813.87212.19215.563
Ödenmiş Sermaye590590590590590590590590

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Lila Kagit Sanayi Ve Ticaret A.S. produces and sells roll papers primarily in Turkey and internationally. It offers hygienic cleaning paper products, such as toilet paper, paper towels, tissue paper, handkerchiefs, and napkins. The company is also involved in the textile sector with integrated cotton yarn and dyeing operations. It offers its products under the Sofia, Maylo, Ultra Berrak, Nua, and Nua Professional brand names. Lila Kagit Sanayi Ve Ticaret A.S. also exports its semi-finished and finished products to approximately 80 countries on 5 continents. The company was founded in 1930 and is headquartered in Istanbul, Turkey.

Sektör: Household & Personal ProductsMerkez: IstanbulÇalışan: 994lilakagit.com