TTahta Analiz

ISFIN

KarşılaştırMali Kuruluşlar

Is Finansal Kiralama Anonim Sirketi

15,84 ₺
%0,00 bugün
Dönem getirisi -%11,90
Piyasa Değeri11,0 Mr ₺
Firma Değeri113,6 Mr ₺
F/K2,67
PD/DD0,79
FD/FAVÖK–
Net Kâr (12 ay)4,1 Mr ₺
Özkaynaklar13,9 Mr ₺
52 hafta düşük: 14,40yüksek: 21,70

Değerleme

F/K
2,67
PD/DD
0,79
FD/FAVÖK
–
PD/Satışlar
1,31
Temettü Verimi
%0,0
Serbest Nakit Akışı Verimi
%-88,0

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%29,7
Aktif Kârlılığı
%3,3
Brüt Kâr Marjı
–
FAVÖK Marjı
–
Faaliyet Kâr Marjı
–
Net Kâr Marjı
%49,2

Büyüme

Hasılat Büyümesi
+%73,08
Net Kâr Büyümesi
+%98,48
Yıllık Getiri
-%11,90

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
7,55
Net Borç/FAVÖK
–
Cari Oran
–
Net Borç
102,6 Mr

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 5 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/62025/3
Nakit ve Nakit Benzerleri2.5692.5282.8451.3661.874
Ticari Alacaklar51.17240.51136.80840.42432.044
Maddi Duran Varlıklar7256515547
Toplam Varlıklar124.490106.650101.22188.14970.609
Toplam Yükümlülükler109.05292.12987.76877.20360.446
Finansal Borçlar105.12188.59883.43173.23757.215
Net Borç102.55286.07180.58771.87155.341
Ana Ortaklık Özkaynakları13.92113.04312.0789.8349.113
Azınlık Payları1.5171.4771.3761.1131.049
Toplam Özkaynaklar15.43814.52113.45410.94710.162
Hisse Adedi695695695695650

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Is Finansal Kiralama Anonim Sirketi engages in financial leasing services in Turkey and internationally. The company's leasing products include sale and lease back, software leasing, leasing abroad, leasing in free zones, and operational leasing. The company is also involved in leasing of construction and business machinery, renewable energy projects, passenger and commercial vehicles, production machines, agricultural machinery, medical devices, real estate, air and sea transportation vehicles, and others. It also provides secondhand sales platform, insurance procedures, and after sales services. Is Finansal Kiralama Anonim Sirketi was incorporated in 1988 and is headquartered in Istanbul, Turkey.

Sektör: Credit ServicesMerkez: IstanbulÇalışan: 286www.isleasing.com.tr