TTahta Analiz

HDFGS

KarşılaştırMali Kuruluşlar

Hedef Girisim Sermayesi Yatirim Ortakligi A.S.

0,99 ₺
-%1,98 bugün
Sermaye artırımı: Bedelli %100 · SPK başvurusu
Dönem getirisi -%82,93
Piyasa Değeri1,1 Mr ₺
Firma Değeri1,1 Mr ₺
F/K1,49
PD/DD0,26
FD/FAVÖK0,88
Net Kâr (12 ay)753,0 Mn ₺
Özkaynaklar4,3 Mr ₺
52 hafta düşük: 0,85yüksek: 6,03

Değerleme

F/K
1,49
PD/DD
0,26
FD/FAVÖK
0,88
PD/Satışlar
0,84
Temettü Verimi
%0,0
Serbest Nakit Akışı Verimi
%94,7

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%17,4
Aktif Kârlılığı
%17,4
Brüt Kâr Marjı
%100,0
FAVÖK Marjı
%95,6
Faaliyet Kâr Marjı
%97,5
Net Kâr Marjı
%56,4

Büyüme

Hasılat Büyümesi
-%53,97
Net Kâr Büyümesi
+%57,10
Yıllık Getiri
-%82,93

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
0,00
Net Borç/FAVÖK
0,00
Cari Oran
1,91
Net Borç
2,1 Mn

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
Dönen Varlıklar8182321351310119488
Nakit ve Nakit Benzerleri110111040
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar516222064713512876
Ticari Alacaklar00009521
Stoklar00000000
Duran Varlıklar4.3204.0884.3963.0382.1952.1122.6091.709
Maddi Duran Varlıklar11111111
Kullanım Hakkı Varlıkları66755597
Maddi Olmayan Duran Varlıklar00000000
Toplam Varlıklar4.3284.1064.4193.2512.7072.2132.8031.797
Kısa Vadeli Yükümlülükler44613411745
Uzun Vadeli Yükümlülükler22222223
Toplam Yükümlülükler66815611869
Finansal Borçlar33333234
Net Borç22211-8-13
Ana Ortaklık Özkaynakları4.3224.1004.4113.2362.7022.0952.7971.789
Azınlık Payları00000000
Toplam Özkaynaklar4.3224.1004.4113.2362.7022.0952.7971.789
Ödenmiş Sermaye1.1301.1301.1301.1301.130565565565

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Hedef Girisim Sermayesi Yatirim Ortakligi A.S. is a venture capital and private equity firm specializing in seed/startup, middle market in growth capital companies. It prefers to invest in materials, industrials, consumer discretionary, financials, capital markets, insurance, information technology, communication services, SaaS, real sector, fintech, software, gaming, real estate, agriculture and food, marketing, press and publishing, education, logistics, medical health products, polycarbonate, polymer, plastic, and plastic-like products, blockchain, crypto and SaaS. The firm prefers to invest in Africa/Middle East with a focus on Turkey. The firm purchases a maximum of 49 percent of the shares. Considering the demands of the applicant companies, investments are made up to an average of USD 250,000 ($0.25 million) for projects at the initial stage, at least USD 500, 000 ($0.5 million) for IT projects with established companies, at least USD 1 million and up to a maximum of USD 5 million for other sectors. The firm typically exits the investments within 5-6 years on average. Hedef Girisim Sermayesi Yatirim Ortakligi A.S. is based in Istanbul, Turkey.

Sektör: Asset ManagementMerkez: IstanbulÇalışan: 3hedefgirisim.com.tr