TTahta Analiz

CWENE

KarşılaştırTeknoloji

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Sirketi

14,35 ₺
+%0,21 bugün
Sermaye artırımı: Bedelsiz %53,02 · SPK başvurusu
Dönem getirisi -%36,06
Piyasa Değeri15,5 Mr ₺
Firma Değeri24,9 Mr ₺
F/K4,81
PD/DD0,87
FD/FAVÖK5,37
Net Kâr (12 ay)3,2 Mr ₺
Özkaynaklar17,7 Mr ₺
52 hafta düşük: 14,32yüksek: 46,80

Değerleme

F/K
4,81
PD/DD
0,87
FD/FAVÖK
5,37
PD/Satışlar
0,75
Temettü Verimi
%0,0
Serbest Nakit Akışı Verimi
%-19,3

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%18,2
Aktif Kârlılığı
%7,8
Brüt Kâr Marjı
%27,3
FAVÖK Marjı
%22,4
Faaliyet Kâr Marjı
%16,3
Net Kâr Marjı
%15,5

Büyüme

Hasılat Büyümesi
+%9,77
Net Kâr Büyümesi
+%78,36
Yıllık Getiri
-%36,06

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
0,56
Net Borç/FAVÖK
2,03
Cari Oran
1,15
Net Borç
9,4 Mr

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
Dönen Varlıklar21.05318.74015.33812.9369.51511.13710.4146.234
Nakit ve Nakit Benzerleri4779098061.098213521537131
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar00000000
Ticari Alacaklar9.4018.7556.8184.8903.7353.0032.6601.524
Stoklar4.7713.7833.4743.6382.7833.4623.4252.202
Duran Varlıklar20.29117.65118.37615.07612.9579.4499.9459.359
Maddi Duran Varlıklar11.38910.57611.4129.5907.9864.8344.8063.189
Kullanım Hakkı Varlıkları6.7335.5395.4534.5354.1924.0174.8623.558
Maddi Olmayan Duran Varlıklar233223243276254238275195
Toplam Varlıklar41.34436.39233.71528.01222.47220.58620.35815.593
Kısa Vadeli Yükümlülükler18.35915.69113.29611.4889.0017.9256.9754.789
Uzun Vadeli Yükümlülükler5.2594.5953.9913.6742.4482.5411.8422.549
Toplam Yükümlülükler23.61820.28517.28815.16211.44910.4668.8167.338
Finansal Borçlar9.9048.9799.1017.9245.9186.0234.6153.339
Net Borç9.4268.0708.2956.8265.7055.5024.0783.208
Ana Ortaklık Özkaynakları17.72716.10616.42712.85111.02310.12011.5428.255
Azınlık Payları00000000
Toplam Özkaynaklar17.72716.10616.42712.85111.02310.12011.5428.255
Ödenmiş Sermaye1.0781.0781.0781.0001.0001.0001.000124

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Sirketi operates in the photovoltaic power generation sector in Turkey. It provides solar panels; solar packs; heating, cooling, and hot water products; inverters; solar equipment; electric vehicle chargers; charge controllers; energy storage solutions; and solar lighting solutions. The company also offers solar powered camera systems and signages, LED lighting systems, solar-powered irrigation systems, off-grid and on-grid solutions, technical service and maintenance agreement, and application and follow-up counseling services. CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Sirketi was incorporated in 2010 and is headquartered in Antalya, Turkey.

Sektör: SolarMerkez: AntalyaÇalışan: 1.859cw-enerji.com