TTahta Analiz

BVSAN

KarşılaştırSanayi

Bulbuloglu Vinc Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi

50,55 ₺
+%1,30 bugün
Dönem getirisi -%60,81
Piyasa Değeri1,9 Mr ₺
Firma Değeri2,4 Mr ₺
F/K–
PD/DD0,74
FD/FAVÖK4,40
Net Kâr (12 ay)-35,3 Mn ₺
Özkaynaklar2,6 Mr ₺
52 hafta düşük: 49,90yüksek: 152,50

Değerleme

F/K
–
PD/DD
0,74
FD/FAVÖK
4,40
PD/Satışlar
0,53
Temettü Verimi
%1,9
Serbest Nakit Akışı Verimi
%-2,9

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%-1,4
Aktif Kârlılığı
%-0,6
Brüt Kâr Marjı
%23,5
FAVÖK Marjı
%15,2
Faaliyet Kâr Marjı
%9,0
Net Kâr Marjı
%-1,0

Büyüme

Hasılat Büyümesi
-%34,30
Net Kâr Büyümesi
-%47,66
Yıllık Getiri
-%60,81

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
0,31
Net Borç/FAVÖK
0,92
Cari Oran
1,28
Net Borç
503,0 Mn

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
Dönen Varlıklar3.5852.7022.7892.3932.1731.8201.9311.508
Nakit ve Nakit Benzerleri3089722123827717765
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar3621942303030124107
Ticari Alacaklar542595848551423374676513
Stoklar1.8721.1539601.1921.0871.016683497
Duran Varlıklar2.4502.4112.5902.4082.2072.0592.4221.654
Maddi Duran Varlıklar2.2652.1502.3071.9961.8151.7721.9871.406
Kullanım Hakkı Varlıkları00000111
Maddi Olmayan Duran Varlıklar2489842251825810174
Toplam Varlıklar6.0355.1135.3794.8014.3803.8804.3533.163
Kısa Vadeli Yükümlülükler2.8021.9951.5352.1191.7541.5611.6111.275
Uzun Vadeli Yükümlülükler515338790195260129127196
Toplam Yükümlülükler3.3182.3332.3252.3142.0151.6901.7381.471
Finansal Borçlar811620847744507215352362
Net Borç503523625721425137174298
Ana Ortaklık Özkaynakları2.5762.6382.9012.3852.2272.0492.4241.563
Azınlık Payları142142153102139141190129
Toplam Özkaynaklar2.7182.7813.0542.4872.3652.1902.6141.692
Ödenmiş Sermaye3838383838383838

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Bulbuloglu Vinc Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi manufactures and sells cranes and custom-designed machinery. It offers travelling cranes, gantry cranes, process cranes, lifting groups, jib cranes, and crane equipment, as well as provides technical services, spare parts, control, and inspection services for the steel, energy, automotive, shipyards and ports, mining, and industrial production industries. Bulbuloglu Vinc Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi was founded in 1985 and is headquartered in Ankara, Turkey.

Sektör: Farm & Heavy Construction MachineryMerkez: AnkaraÇalışan: 480www.bvs.com.tr