TTahta Analiz

ASTOR

KarşılaştırSanayi

Astor Enerji A.S.

176,50 ₺
+%2,38 bugün
Dönem getirisi +%85,01
Piyasa Değeri176,1 Mr ₺
Firma Değeri181,0 Mr ₺
F/K15,73
PD/DD4,02
FD/FAVÖK12,93
Net Kâr (12 ay)11,2 Mr ₺
Özkaynaklar43,8 Mr ₺
52 hafta düşük: 90,30yüksek: 363,50

Değerleme

F/K
15,73
PD/DD
4,02
FD/FAVÖK
12,93
PD/Satışlar
4,11
Temettü Verimi
%1,3
Serbest Nakit Akışı Verimi
%-3,1

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%25,6
Aktif Kârlılığı
%15,9
Brüt Kâr Marjı
%37,8
FAVÖK Marjı
%32,6
Faaliyet Kâr Marjı
%29,9
Net Kâr Marjı
%26,1

Büyüme

Hasılat Büyümesi
+%2,76
Net Kâr Büyümesi
+%120,01
Yıllık Getiri
+%85,01

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
0,14
Net Borç/FAVÖK
0,35
Cari Oran
2,01
Net Borç
4,9 Mr

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
Dönen Varlıklar47.91241.55142.17531.65227.14424.54427.64019.384
Nakit ve Nakit Benzerleri1.0791.9241.5021.9814.7065.7586.1103.930
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar14.29713.09213.2668.2635.6984.0424.2582.781
Ticari Alacaklar11.00311.23313.8466.6156.3006.3628.5665.729
Stoklar16.9208.9239.1817.8504.5983.9893.7472.490
Duran Varlıklar22.66417.08017.51012.17611.0149.93012.3508.437
Maddi Duran Varlıklar14.17811.53911.7618.0317.0456.5067.4174.001
Kullanım Hakkı Varlıkları00000000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar2.4632.0781.9541.9172.3201.7602.7123.012
Toplam Varlıklar70.57658.63159.68543.82938.15734.47339.99027.821
Kısa Vadeli Yükümlülükler23.85217.52820.39214.44311.89310.55312.6189.366
Uzun Vadeli Yükümlülükler2.9282.7001037910790114126
Toplam Yükümlülükler26.77920.22720.49514.52311.99910.64212.7339.491
Finansal Borçlar5.9426.4515.4374.6943.4383.0632.5481.538
Net Borç4.8634.5273.9342.713-1.267-2.695-3.563-2.392
Ana Ortaklık Özkaynakları43.79638.40439.19029.30626.15823.83127.25718.330
Azınlık Payları00000000
Toplam Özkaynaklar43.79638.40439.19029.30626.15823.83127.25718.330
Ödenmiş Sermaye998998998998998998998998

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Astor Enerji A.S. engages in the manufacturing of transformers, and medium and high voltage switching products for industrial facilities. The company offers power transformers and special type transformers; and distribution transformers, such as oil type distribution, dry type, special distribution, and grounding, as well as MT shunt reactors and magnetic control shunt reactors. It also provides H.V. equipment, including metal enclosed switchgears, RMU, metal clad switchgears, MV switches and disconnectors, concrete kiosk, mobile substation, and HV live-tank circuit breakers. In addition, the company serves energy generation, transmission, and distribution sectors. Astor Enerji A.S. was incorporated in 1983 and is based in Sincan, Turkey.

Sektör: Electrical Equipment & PartsMerkez: SincanÇalışan: 2.828astoras.com.tr