TTahta Analiz

ALVES

KarşılaştırSanayi

Alves Kablo Sanayi ve Ticaret A.S.

0,48 ₺
-%4,00 bugün
Sermaye artırımı: Bedelli %200 · SPK başvurusu
Dönem getirisi -%82,10
Piyasa Değeri768,0 Mn ₺
Firma Değeri5,2 Mr ₺
F/K6,34
PD/DD0,24
FD/FAVÖK2,15
Net Kâr (12 ay)121,2 Mn ₺
Özkaynaklar3,2 Mr ₺
52 hafta düşük: 0,48yüksek: 4,68

Değerleme

F/K
6,34
PD/DD
0,24
FD/FAVÖK
2,15
PD/Satışlar
0,07
Temettü Verimi
%0,0
Serbest Nakit Akışı Verimi
%-147,2

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%3,7
Aktif Kârlılığı
%1,1
Brüt Kâr Marjı
%22,7
FAVÖK Marjı
%21,2
Faaliyet Kâr Marjı
%18,9
Net Kâr Marjı
%1,1

Büyüme

Hasılat Büyümesi
+%167,47
Net Kâr Büyümesi
+%44,12
Yıllık Getiri
-%82,10

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
1,40
Net Borç/FAVÖK
1,83
Cari Oran
1,17
Net Borç
4,4 Mr

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/62025/32024/122024/92024/6
Dönen Varlıklar8.9446.7977.1103.7783.4563.0662.5882.305
Nakit ve Nakit Benzerleri1261852782808213871213
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar000000059
Ticari Alacaklar3.3042.2771.9371.6031.7281.6571.4761.120
Stoklar3.8822.9763.4511.2481.008889803711
Duran Varlıklar2.2862.3672.3742.1331.8992.0861.232930
Maddi Duran Varlıklar2.2022.2842.2832.0431.8312.0081.170802
Kullanım Hakkı Varlıkları00000000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar85839273687857117
Toplam Varlıklar11.2309.1649.4845.9105.3555.1513.8203.235
Kısa Vadeli Yükümlülükler7.6556.0006.1473.3063.0652.4091.8181.417
Uzun Vadeli Yükümlülükler34116013821979127122153
Toplam Yükümlülükler7.9966.1606.2853.5263.1442.5361.9391.570
Finansal Borçlar4.5404.1544.0252.7552.1451.4661.161977
Net Borç4.4143.9693.7472.4742.0621.3281.090764
Ana Ortaklık Özkaynakları3.2353.0053.1992.3852.2112.6151.8811.665
Azınlık Payları00000000
Toplam Özkaynaklar3.2353.0053.1992.3852.2112.6151.8811.665
Ödenmiş Sermaye1.6001.600160160160160160160

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Alves Kablo Sanayi ve Ticaret A.S. produces and sells cables under the Alves Kablo brand in Turkey and internationally. The company offers installation, underground, armored, halogen free, custom manufactured, control, aluminum, special production cabel, and solar cables. The company also offers a range of products and services, including electrical and electronic control devices, electronic circuit equipment, conductors, semiconductors, integrated circuit elements, microchips, and related assembly components. Alves Kablo Sanayi ve Ticaret A.S. was founded in 2014 and is based in Ankara, Turkey.

Sektör: Electrical Equipment & PartsMerkez: AnkaraÇalışan: 160www.alveskablo.com.tr