TTahta Analiz

ALKLC

KarşılaştırTüketici (Temel)

Altinkilic Gida ve Sut Sanayi Ticaret A.S.

22,16 ₺
-%9,99 bugün
Sermaye artırımı: Bedelsiz %900 · SPK başvurusu
Dönem getirisi -%76,60
Piyasa Değeri2,5 Mr ₺
Firma Değeri5,5 Mr ₺
F/K–
PD/DD0,84
FD/FAVÖK6,02
Net Kâr (12 ay)-396,1 Mn ₺
Özkaynaklar3,0 Mr ₺
52 hafta düşük: 22,16yüksek: 520,00

Değerleme

F/K
–
PD/DD
0,84
FD/FAVÖK
6,02
PD/Satışlar
0,39
Temettü Verimi
%10,0
Serbest Nakit Akışı Verimi
%-70,7

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%-13,3
Aktif Kârlılığı
%-4,9
Brüt Kâr Marjı
%27,6
FAVÖK Marjı
%14,6
Faaliyet Kâr Marjı
%12,1
Net Kâr Marjı
%-6,3

Büyüme

Hasılat Büyümesi
+%14,05
Net Kâr Büyümesi
-%213,13
Yıllık Getiri
-%76,60

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
1,07
Net Borç/FAVÖK
3,31
Cari Oran
0,99
Net Borç
3,0 Mr

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
Dönen Varlıklar4.3023.6804.1653.0102.8192.4422.8731.809
Nakit ve Nakit Benzerleri160691443311791
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar00000000
Ticari Alacaklar1.5151.2501.463770704800866516
Stoklar2.0982.0132.1351.6641.5231.1841.432920
Duran Varlıklar3.7993.2623.3152.6872.3112.0292.3391.452
Maddi Duran Varlıklar3.2552.7002.7012.1271.9011.7512.0261.083
Kullanım Hakkı Varlıkları00000000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar41000000
Toplam Varlıklar8.1016.9427.4805.6975.1314.4715.2113.261
Kısa Vadeli Yükümlülükler4.3563.5173.8002.9622.6472.1742.3841.408
Uzun Vadeli Yükümlülükler774562560430344343377206
Toplam Yükümlülükler5.1304.0794.3593.3932.9922.5172.7611.614
Finansal Borçlar3.1912.3962.3752.0041.4911.3381.479600
Net Borç3.0322.3272.2312.0011.4881.3271.400598
Ana Ortaklık Özkaynakları2.9712.8633.1202.3042.1391.9552.4501.647
Azınlık Payları00000000
Toplam Özkaynaklar2.9712.8633.1202.3042.1391.9552.4501.647
Ödenmiş Sermaye112112112112112112112112

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Altinkilic Gida ve Sut Sanayi Ticaret A.S., together with its subsidiaries, produces, markets, and sells dairy products in Turkey and internationally. The company offers ezine, classic, sheep's, izmir tulum, white, and Kashar cheese; kefir; kefir yogurt; aged kashar; and cheesecolata. It also engages in marketing and sale of milk; cardboard, plastic, and glass businesses; and establishing, operating, renting, and leasing of facilities for the purchasing, selling, and packaging of foodstuff. Altinkilic Gida ve Sut Sanayi Ticaret A.S. was founded in 1957 and is headquartered in Istanbul, Turkey.

Sektör: Packaged FoodsMerkez: IstanbulÇalışan: 438altinkilic.com