TTahta Analiz

ALKA

KarşılaştırTemel Malzemeler

Alkim Kagit Sanayi ve Ticaret AS

4,72 ₺
+%0,43 bugün
Sermaye artırımı: Bedelli %37,5 · Karar
Dönem getirisi -%61,44
Piyasa Değeri3,5 Mr ₺
Firma Değeri4,0 Mr ₺
F/K–
PD/DD1,43
FD/FAVÖK24,42
Net Kâr (12 ay)-137,1 Mn ₺
Özkaynaklar2,4 Mr ₺
52 hafta düşük: 4,70yüksek: 14,59

Değerleme

F/K
–
PD/DD
1,43
FD/FAVÖK
24,42
PD/Satışlar
1,05
Temettü Verimi
%0,0
Serbest Nakit Akışı Verimi
%-3,8

Kârlılık

Özkaynak Kârlılığı
%-5,7
Aktif Kârlılığı
%-3,1
Brüt Kâr Marjı
%12,3
FAVÖK Marjı
%4,9
Faaliyet Kâr Marjı
%0,4
Net Kâr Marjı
%-4,1

Büyüme

Hasılat Büyümesi
+%2,95
Net Kâr Büyümesi
+%69,82
Yıllık Getiri
-%61,44

Borçluluk ve Likidite

Borç/Özkaynak
0,22
Net Borç/FAVÖK
3,13
Cari Oran
0,83
Net Borç
509,8 Mn

Finansal Görünüm

Hasılat ve net kâr (TRY, son 12 çeyrek)

Kâr marjları (%)

Milyon TRY2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
Dönen Varlıklar1.4231.2021.1911.2161.2381.3371.5391.293
Nakit ve Nakit Benzerleri201592013871288531159
Kısa Vadeli Finansal Yatırımlar0000000157
Ticari Alacaklar495374454491611517427443
Stoklar585426479369372373407388
Duran Varlıklar2.9302.6082.6522.0391.7831.5161.6431.131
Maddi Duran Varlıklar2.7742.4722.4911.8691.6121.3351.415756
Kullanım Hakkı Varlıkları00000000
Maddi Olmayan Duran Varlıklar76766675
Toplam Varlıklar4.3543.8103.8433.2553.0212.8523.1822.424
Kısa Vadeli Yükümlülükler1.7081.3251.1251.016948876816567
Uzun Vadeli Yükümlülükler227275269136136166171201
Toplam Yükümlülükler1.9351.6001.3941.1521.0841.042987768
Finansal Borçlar530358287343309142168133
Net Borç510199267205239-146-362-26
Ana Ortaklık Özkaynakları2.4192.2102.4492.1031.9371.8102.1951.656
Azınlık Payları00000000
Toplam Özkaynaklar2.4192.2102.4492.1031.9371.8102.1951.656
Ödenmiş Sermaye735735735735735735735184

KAP Bildirimleri

Son 30 gün

KAP bildirimleri yükleniyor…

Şirket Hakkında

Alkim Kagit Sanayi ve Ticaret AS manufactures and sells woodfree offset, coated, and office papers in Turkey. Its woodfree offset papers include offset white writing and printing papers, bristol, and copy quality offset white writing and printing papers; coated papers comprise glossy, matt, and one side coated papers, as well as label papers; and special papers include envelope, blueprint, drawing, map, optical reader, kraft shopping bag, ivory, chamois, white kraft, and wall papers, as well as office papers under the Platinum Copy, Gold Copy, Best Copy, and All Copy brand names. The company was founded in 1948 and is based in Izmir, Turkey. Alkim Kagit Sanayi ve Ticaret AS operates as a subsidiary of Alkim Alkali Kimya A.S.

Sektör: Paper & Paper ProductsMerkez: IzmirÇalışan: 255www.alkimkagit.com.tr